Друзі, привіт!

Ми всі по-різному і у різних умовах переживаємо час війни. Нам дуже болить за всіх українців та українок, дітей, які постраждали від жорстокого нападу Росії. Багато хто змушений залишити свої домівки, обладнання для змагань та не має до нього доступу, а хтось взагалі втратив все. З ваших повідомлень, ми знаємо, що велика кількість дітей продовжують навчання та підготовку до робототехнічних змагань. І ми хочемо, щоб робототехніка та наші змагання продовжували об’єднувати дітей з усієї України!

Команда STEM-фестивалю ROBOTICA робить все можливе для цього в цей складний час!

Травень – це місяць, коли ми щороку проводили наш STEM-фестиваль ROBOTICA.

Це величезне свято для дітей із розмаїттям змагань та конкурсів.

Це Національний етап відбору до Міжнародного фіналу WRO.

Це Національний етап олімпіади WeDo 2.0.

Це конкурси з LEGO-конструювання для учасників різного віку і різноманітні розважальні зони.

Фестиваль ROBOTICA відвідують тисячі учасників, команд, тренерів, вболівальників, гостей. Для вас працює величезна команда організаторів та волонтерів, щоб зробити STEM-фестиваль найкращим і незабутнім.  

На жаль, в травні цього року грандіозний STEM-фестиваль ROBOTICA ми змушені відмінити.

Та ми маємо плани на майбутнє. І маємо і добрі новини для всіх.

Ми повні рішучості та маємо намір представляти Україну на Міжнародному фіналі WRO 2022 в Німеччині. Попри те, що STEM-фестиваль ROBOTICA цьогоріч не відбудеться, ми маємо план провести Національний етап олімпіади з робототехніки в Україні орієнтовно в серпні-вересні цього року. 

Також, маємо новини для команд.

Знаємо, що багато з вас були змушені покинути домівки та наразі знаходитесь в різних містах України. Якщо у вас не має місця для підготовки, то звертайтесь до нас – ми допоможемо знайти варіанти. Наш партнер STEM-школа INVENTOR є у різних містах України – Києві, Вінниці, Львові, Рівному, Чернівцях, Івано-Франківську тощо. Тому, ми зможемо допомогти вам з пошуком місця для підготовки.

Бо команди мають готуватись та не втрачати тонус!

Ми віримо в нашу перемогу! Та віримо у швидку зустріч з усіма вами в мирній Україні.

З будь якими питаннями звертайтесь: (066) 006-16-40  та wro@robotica.ua

Робототехніка об’єднує!

До зустрічі!