Маємо для вас новину про чудову команду – Op[ti]mum

Команда Op[ti]mum – одна з найактивніших та ініціативних команд World Robot Olympiad в Україні. Вона брала участь у національних відбіркових етапах на WRO на фестивалі ROBOTICA та вигравала їх! А також брала участь у міжнародних фіналах WRO та займала топові місця. 
 
На жаль, в умовах війни, команді довелося покинути рідне місто Кам’янку-Дніпровську. Зараз команда знаходиться у місті Хуст. Учасники змогли забрати з собою поле та робота для WRO. 
 
Познайомившись з місцевим LEGO-клубом, команда отримала від них підтримку – місце, де можна продовжити підготовку до змагань WRO 2022. Команда своїми руками сконструювала стіл для підготовки до змагань з матеріалів від місцевого меблевого виробництва. Що ж, робототехніка це не тільки про конструювання роботів, а й про конструювання столів для роботів!
 
А далі в нас гордість! Гордість за учасника команди – Олексія. Вчора Олексій у свої 14 років провів перше заняття в ролі викладача, а не в ролі учня! Це було заняття з основ робототехніки WeDo 2.0 для молодшої групи. 
 
Ось так буває в робототехніці – сьогодні ти вчишся робототехніці, а завтра сам вчиш інших. 
 
Можливості робототехніки безмежні!
 
І наостанок маємо анонс – вже наступного тижня ми поспілкуємося з командою Op[ti]mum в онлайн-форматі та зможемо дізнатися ще більше про них!