Партнерство на фестивалі ROBOTICA

Всесвітня Олімпіада з Робототехніки — World Robot Olympiad (WRO) — одна з найбільших олімпіад світу.

Це ключова подія в області новітніх навчальних технологій та освітніх програм, де найкращі учасники святкують досягнення розуму.

Світова Олімпіада з Робототехніки будує цю навчальну платформу вже 11 років поспіль. Перші робототехнічні змагання відбулися в 2004 році, де були представлені 12 країн і 4 тис команд. В 2015 році цифра зросла до 55 країн і вже близько 22 тис команд зі всього світу беруть участь в місцевих, регіональних і національних змаганнях.


З пропозиціями щодо співпраці та спонсорства звертайтесь за електронною адресою project@robotica.ua

Бути партнером фестивалю Robotica — справжній привілей.

Фестиваль є найбільшою та наймасштабнішою подією в сфері науки, техніки і роботизованих механізмів, створених руками і розумом дітей та молоді.

Грандіозний за своїми масштабами і цінністю фестиваль може динамічно розвиватись лише за Вашої підтримки.

Крім соціальної відповідальності, яка є нематеріальним активом, Ваша компанія та організація також має можливість отримати доволі матеріальні привілеї. Фестиваль — Всеукраїнський, і велика кількість учасників (більше 4 тис.) та відвідувачів (близько 30 тис.) робить подію дуже привабливою і для медіа та маркетингових активностей.

Аудиторія Фестивалю:

  • діти та молодь 3-16 років, зацікавлені батьки, вчителі та тренери з приватних шкіл/ліцеїв
  • студенти технічних спеціальностей, молоді люди з інноваційним підходом

Загальна кількість відвідувачів: 30 тис. людей.

На фестивалі в Палаці Спорту є можливість інтерактивного представлення Вашої компанії або організації, що, безумовно, приверне увагу до Вашого бренду, де Ви розповісте власну історію.

Партнерство з освітнім фестивалем Robotica – це Ваша інвестиція в успішне прийдешнє Країни. Понад 10 000 юних винахідників, які завтра будуть обирати своє майбутнє і дуже можливо саме з Вами!


З пропозиціями щодо співпраці та спонсорства звертайтесь за електронною адресою project@robotica.ua

FIRST LEGO League (FLL) – освітня STEM-програма для дітей 9-16 років. Трьома ключовими аспектами FIRST LEGO League є робототехніка, дослідження та лідерство. Використовуючи набори LEGO Mindstorms, кожна команда спроектує, сконструює та запрограмує повністю автономного робота для змагання на спеціальному полі. Також діти досліджуватимуть тему поточного року, виберуть актуальну проблему світового значення та будуть винаходити її інноваційне рішення. Беручи участь в FIRST LEGO League, діти вивчають програмування, концепції створення роботів, розвивають навички проведення наукових досліджень та лідерські якості.


З пропозиціями щодо співпраці та спонсорства звертайтесь за електронною адресою project@robotica.ua

FIRST LEGO League Junior створений для дітей 6-10 років двома міжнародними компаніями – FIRST та LEGO Group. Її мета –  надихнути дітей початкової школи вивчати науку, технологію, математику а також долучатись до вирішення актуальних світових питань за допомогою їхньої улюбленої іграшки – конструктора LEGO!


З пропозиціями щодо співпраці та спонсорства звертайтесь за електронною адресою project@robotica.ua