Дитячий архітектурний конкурс

Головним завданням конкурсу є розкриття теми шляхом будівництва моделі з конструктора LEGO та презентації проекту безпосередньо на фестивалі. Тема конкурсу «Столиці світу» передбачає візуалізацію відомих визначних місць, площ, вулиць, природних об’єктів столиць світу з конструктора LEGO. Модель має не тільки візуалізувати та розкривати головну ідею, відтворювати сюжети з життя вибраної столиці, а і передавати дух вибраної столиці. При цьому необхідно дотримуватися всіх архітектурних норм та вимог (масштаб, пропорції і т.д.)

Працюючи над проектом, необхідно поєднати інтелектуальний та творчий розвиток дітей з метою розширення знань дітей про столиці світу та спонукати їх мислити креативно, а також стимулювати та виховувати пізнавальний інтерес до цієї теми.

Учасники конкурсу

У конкурсі беруть участь учні 1-11 класів загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів міст України. До роботи можуть долучатися і вчителі, і батьки. Для керівництва проектом визначається тренер, який координує роботу учнів і є відповідальним за реалізацію проекту. Куратор має право формувати команду і визначати головні функції її членів. Тренер готує команду з 5 осіб  для презентації проекту на фестивалі.

У рамках архітектурного конкурсу відбувається тісна співпраця з Національним університетом архітектури та будівництва, в рамках якої за кожним навчальним закладом (м. Києва) були закріплені студенти-помічники. Головною функцією кураторів-студентів є допомогти закладові архітектурно грамотно підійти до створення моделі столиці та поділитися своїми знаннями зі школярами і тим самим надихнути дітей поглиблено вивчати основи архітектури, дизайну.

Матеріал для створення проектів: набори LEGO.  В якості додаткового матеріалу можна використовувати додатковий матеріал для створення поверхонь (картон, мішковина, дерево…), підсвітку, механізовані прибори і т.д. Обов’язковою умовою є гармонійне поєднання кольорів.

Для розташування моделі в день конкурсу надається площина розміром 1.60 на 1.60. Загальний периметр для розташування моделі, банера – орієнтовно 3 на 3 метри.

Оцінка проектів

Загальна оцінка проекту в цілому включає оцінку

  1. Модель з LEGO
  2. Оцінку відеопрезентації
  3. Оцінку банерів
  4. Оцінку усної презентації в день конкурсу