STEM-фестиваль ROBOfirst – більше ніж роботи

Звеніть увагу! Лише цього року будуть паралельно відбуватись 2 фестивалі: ROBOTICA» та «ROBОfirst – більше ніж роботи»

Науковий STEM-фестиваль «ROBОfirst – більше ніж роботи» включає в себе 2 підкатегорії:
- 30.05.2021- Всеукраїнський чемпіонат FIRST LEGO League Challenge (фінальний етап сезону для дітей 9-16 років). Чемпіонат проходить для команд які пройшли відбіркові турніри сезону.
- 29.05.2021 - Фестиваль FIRST LEGO League Explore (діти 6-10 років). Команди демонструють свої розроблені проекти за темою сезону.


Програма FIRST LEGO League створена для дітей 4-16 років двома міжнародними компаніями – FIRST та LEGO Group.
Мета програми – надихнути дітей вивчати STEM – науку, технологію, інженерію, програмування та математику – все те, що рухає прогресс людства вперед! А також долучатись до вирішення актуальних світових питань за допомогою їхньої улюбленої іграшки – конструктора LEGO Education.
Трьома ключовими аспектами FIRST LEGO League є робототехніка, дослідження та лідерство.
Використовуючи набори LEGO Mindstorms/ SPIKE Prime та WeDo 2.0, кожна команда проектує, конструює та програмує повністю автономного робота для змагання на спеціальному полі. Також діти досліджують тему поточного року, обирають актуальну проблему світового значення та придумують інноваційне рішення.

FIRST – це спільнота робототехніків, яка готує дітей до майбутнього!
# our future build better together

FLL Challenge

Вік учасників: 9 – 16 років

Тема сезону 2020-2021 “Твори. Грай. Рухайся.” – присвячена мотивації до активних дій та руху, перетворенню звичайних місць і речей на ігрові майданчики та елементи веселої гри. Вмотивуйте своїм прикладом вашу спільноту до заняття спортом.

FLL

Правила та детальний опис можете знайти на оф. Сайті програми, в розділі – Матеріали сезону та Початок роботи в FLL Challenge

FLL Explore

Вік учасників: 6 – 10 років

Тема сезону 2020-2021 зветься “Винахідники Гри” та присвячена творчості та наполегливості. Саме ви вирішуєте, де і як грати! Використовуйте знайомі вам місця та кличте друзів приєднатися!

FLL

Правила та детальний опис можете знайти в розділі Матеріали сезону та Початок роботи в FLL Explore

Зустрінемося на ROBOTICA + ROBOfirst 2021!