Виставка-конкурс творчих робіт з LEGO
Вік учасників: 2 – 99 років
Вартість участі у 2021 році: 490 грн
(у вартість включено пакет учасника та вхідний квиток на
фестиваль для учасника, сувеніри та сюрпризи для нього)

Склад команди: 1 учасник
П’ять вікових категорій у 2021 році:
2-5 років, 6-9 років, 10-13 років,
14-18 років, 19-99 років (включно).

Переможці виставки-конкурсу творчих робіт з LEGO:

Молодша вікова категорія (2-5 років):
1 місце – Пискунов Денис, 4 роки, м. Вишгород. Назва роботи – «Вантажівка для збору листя».
2 місце – Золотих Мирон, 4 роки, м. Київ. Назва роботи – «Телепорт».
3 місце – Безвушко Максим, 5 років, м. Київ. Назва роботи – «Монстр-трак-знищувач сміттєзвалищ».
Середня вікова категорія (6-9 років):
1 місце – Власов Ян, 6 років, м. Київ. Назва роботи – «Автономний плавучий робот-сміттєзбирач «Краб».
2 місце – Іванов Андрій, 8 років, м.Козин. Назва роботи – «Пересувна лабораторія».
3 місце – Міщенко Павло, 7 років, м.Харків. Назва роботи – Екомісто «Райдужне».
Старша вікова категорія (з 10 років):
1 місце – Степаненко Сергій, 13 років, м.Сміла. Назва роботи – «Завод по переробці поліетиленових пакетів у каналізаційні труби»
2 місце – Задворнов Михайло, 11 років, м. Київ. Назва роботи – «Біогазова установка на фермі»
3 місце – Корпань Денис, 10 років, м.Черкаси. Назва роботи – «Мобільна станція контролю опадів».

LEGO® exhibition

За 11 років фестивалю участь у цьому конкурсі взяли більш ніж 1350 учасників. Головною ідеєю виставки-конкурсу творчих робіт з LEGO є розкриття потенціалу учасника у сферах креативності, конструювання, архітектури, інженерії, винаходів, досліджень, та експериментів.
Ваші власні придбані набори LEGO не обмежується лише інструкцією, чекаємо на ваші унікальні та власноруч розроблені моделі. Ви — творці, генії, на ваші ідеї чекає не тільки журі та організатори конкурсу, а й увесь світ! Творіть з натхненням.
Вік учасників: 2 – 99 років. Вперше за вашими проханнями старша категорія 19-99 років тепер також зможе брати участь та перемагати.
П’ять вікових категорій у 2021 році: 2-5 років, 6-9 років, 10-13 років, 14-18 років, 19-99 років (включно).
Вартість участі у 2021 році: 490 грн (у вартість включено пакет учасника та вхідний квиток на фестиваль для учасника, сувеніри та сюрпризи для нього).
Склад команди: один учасник.

УВАГА! Перед реєстрацією обов’язково ознайомтеся з наведеною нижче інформацією!

ПРАВИЛА

Як стати учасником?

exhibition photo

Сконструювати модель;

Зареєструватися на участь через форму реєстрації;

Оплатити участь після надходження листа на оплату (sms чи e-mail);

Отримати лист на e-mail з підтвердження оплати та реєстрації учасника;

Принести готову модель (зібрану вдома завчасно) та опис до неї (на листі А-4, вкладеному у файл) 29.05.2021 на фестиваль ROBOTICA.

Тема конкурсу

Тема конкурсу 2021 року: «Вартові клімату», пов’язана з кліматичними змінами, що відбуваються на нашій планеті, та катастрофами які пов’язані з ними. Вартовими клімату стають громадяни, науковці, дослідники, активісти, знаменитості, які захищають довкілля, що готові доводити свої думки, поширювати цінності і знання про проблеми та шляхи їх вирішення. Саме вони намагаються адаптувати Україну до змін клімату на планеті.

Глобальна зміна клімату в світі – це одна з найгостріших екологічних проблем які стоять перед людством. Українські полярники – це вартові людства, вони першими відстежують зміни клімату. Від змін космічної погоди до будови земного ядра та навіть міграції пінгвінів – настільки різноманітними є дослідження українських полярників на антарктичній станції «Академік Вернадський». Згідно з прогнозами провідних міжнародних наукових центрів з дослідження клімату протягом наступного століття температура підвищиться на 2-5 градусів за Цельсієм. Саме на прикладі Антарктики ще 50 років тому найпоширенішою формою пінгвіна був «холодолюбний» пінгвін Аделі. Протягом цього часу максимальна температура на льодовому континенті підвищилась на 4,5 градуси, а середня – на 3 градуси. Це значне підвищення. Таким чином пінгвін Аделі почав відкочовувати на більш холодні широти, і його місце зайняв більш «теплолюбний» Віслюковий пінгвін. На зміну погоди в Антарктиді реагують й зелені рослини, а саме зменшення площ квіткових рослин, серед яких, наприклад, щучник антарктичний.

З такими темпами підвищення градусів тепла на нас чекає глобальне потепління, яке спричинить серйозні кліматичні зміни, а саме: збільшиться ризик повеней в світі, деякі екосистеми опиняться під загрозою зникнення, знизиться розмноження рослин і тварин.

Ми знаємо, що зміни клімату відбуваються, але не усвідомлюємо, що саме може зробити кожен із нас. Так давайте разом з вами почнемо вирішувати проблему Земної кулі на фестивалі ROBOTICA. Завданням учасників конкурсу творчих робіт буде створення моделей, спрямованих на розв’язання проблем, що спричинені саме кліматичними змінами.

Модель та опис до неї буде представляти уявлення учасника про технологічні винаходи, що зможуть змінити чи адаптувати Україну до змін клімату. Творча модель з конструктора LEGO може мати форму наукового досліду, технологічного об’єкту, пристрою, транспорту, механізму, ноу-хау, що зможе змінити чи поліпшити світ на краще.

Загальні правила

1. До участі у виставці-конкурс творчих робіт з LEGO допускаються лише попередньо зареєстровані учасники. Учасник вважається зареєстрованим після отримання листа підтвердження від організаторів. Завдання учасника принести готову, сконструйовану LEGO-модель та опис до неї.
2. Модель має бути сконструйована лише з деталей LEGO. Можна використовувати деталі LEGO різного типу – DUPLO, system, technic тощо.
3. Забороняється використання гвинтів, клею, стрічки або іншого матеріалу не-LEGO для кріплення будь-яких частин моделі.
4. Модель має бути вашою особистою розробкою. Моделі, сконструйовані за інструкцією, до участі не допускаються
5. Габарити моделі не повинні перевищувати 40х40 см в основі. Моделі більших розмірів до конкурсу не допускаються!
6. Опис моделі є важливою частиною її оцінювання при обранні переможців. Максимальна кількість символів опису – 500 символів. Опис потрібно роздрукувати на листі А4, вкласти у файл та принести з LEGO-моделлю на виставку-конкурс творчих робіт з LEGO 29.05.2021 р. Молодшим учасникам з описом закликаємо допомогти дорослих.
7. Якщо учасник бажає розповісти про принцип роботи механізму суддям, його потрібно внести до опису моделі та принести опис, вкладений у файл, на конкурс. Звертаємо вашу увагу, що можливості особисто презентувати свою модель на конкурсі не буде!
8. Критерії визначення переможців.
• Переможці будуть визначатися у кожній віковій категорії: 2-5 років, 6-9 років, 10-13 років , 14-18 років; 19-99 років (включно).
• Моделі будуть оцінюватись за наступними параметрами:
- раціональність використання технічних елементів та механізмів;
- унікальність винаходу та відповідність до теми конкурсу (оцінюється за описом);
- складність конструкції;
9. Один учасник може представити на виставці-конкурсі лише 1 модель.
10. Колективні заявки (1 робота від декількох учасників) – не приймаються.
11. Переможців визначає суддівський комітет, його рішення оскарженню не підлягають.
12. Кількість призових місць: по 3 переможці в кожній віковій категорії. А саме: І, ІІ та ІІІ призові місця в трьох вікових категоріях: 2-5 років, 6-9 років, 10-13 років , 14-18 років; 19-99 років (включно). Загальна кількість переможців 15 учасників.

Критерії визначення переможців

Переможці будуть визначатися у кожній віковій категорії: 2-5 років, 6-9 років, 10-13 років , 14-18 років; 19-99 років (включно).

Моделі будуть оцінюватись за наступними параметрами:
- раціональність використання технічних елементів та механізмів;
- унікальність винаходу та відповідність до теми конкурсу (оцінюється за описом);
- складність конструкції.

Дата, місце проведення

Дата: 29.05.2021 р., субота.
Місце: м. Київ, пр. Академіка Глушкова 1, ст.м. «Виставковий центр», ВДНГ, павільйон №19

Електронна реєстрація учасників відкрита з 04 березня 2021 р. по 26 травня 2021 р. включно. Організатор змагань має право призупинити або повністю закрити реєстрацію без попередження до закінчення цього терміну у випадку досягнення ліміту в 150 учасників. Реєстрація здійснюється через форму для реєстрації

Учасник вважається зареєстрованим лише після онлайн-реєстрації та підтвердження про отримання оплати від організаторів фестивалю ROBOTICA.

У разі виникнення запитань, пишіть на e-mail     exhibition.kids@robotica.ua

Переможці конкурсу будуть нагороджені цінними призами та дипломами на головній сцені фестивалю ROBOTICA!