Турнір з робототехніки “CITY Robots”

Маємо хорошу новину – плануємо нашу ROBOTICA у новому форматі одного дня!

Коли: 20 вересня

Де: Національний центр «Український Дім»

Ми слідкуємо за новинами та при будь-яких змінах будемо інформувати!

До зустрічі на Robotica ! Ми дуже вдячні всім учасникам за підготовку до конкурсу 2020. Цей рік – рік великих випробувань і викликів. І ми зробимо все, щоб перемогти та стати сильнішими.
Вже зараз стає очевидним, що майбутнє за освітою та винаходами, тому всі ми займаємося вражаючою справою, яка будує це майбутнє!

CITY Robotsперший відкритий турнір з робототехніки для початківців в межах STEM-фестивалю ROBOTICA 2020.

ДЛЯ КОГО:

Для всіх, хто хоче відчути себе справжнім учасником олімпіади з робототехніки, але не має власного набору LEGO Mindstorms, або ж поки що не вміє конструювати\ програмувати роботів.

ВІК УЧАСНИКІВ: від 9 до 16 років (включно)

СКЛАД КОМАНДИ: два учасника

ФОРМА ДЛЯ РЕЄСТРАЦІЇ:

https://forms.gle/Sbxx3NnEbXcZRJ9a8

ОПИС КОНКУРСУ:

 • Дітям буде надано готові роботи LEGO Mindstorms, які вони зможуть вдосконалити та запрограмувати. Допомагати їм у цьому будуть досвідчені викладачі-консультанти.
 • На турнірі команди змагатимуться в рамках невеликих груп (до 6 команд у групі), виконуючи спеціальні місії на тематичному полі програми FIRST LEGO League (далі FLL) сезону 2019/2020 “CITY SHAPER – формуй місто”.
 • Учасники зможуть проявити свої технічні вміння, творчі здібності, лідерські якості і просто отримати насолоду від неперевершеної атмосфери змагань.
 • Результатом буде вражаючий досвід, подарунки кожному, а для когось – омріяна перемога!

УМОВИ УЧАСТІ:

 • попередня реєстрація на сайті robotica.in.ua;
 • організатор залишає за собою право зарезервувати декілька місць для можливого долучення учасника безпосередньо в день проведення змагань (за умови покупки пакета учасника не пізніше ніж за півгодини до початку змагань);
 • якщо немає другого учасника команди, то він буде підібраний випадковим чином організаторами серед зареєстрованих учасників поточної сесії.

ВАРТІСТЬ участі: 490 грн.

У вартість включено пакет учасника та вхідний квиток на фестиваль для учасника. Особи, що супроводжують учасника, купують собі окремі квитки заздалегідь через онлайн-сервіс або безпосередньо у день проведення заходу в касах.

ЗАГАЛЬНІ ПРАВИЛА:

 • Кожному учаснику запропоновано робоче місце, готовий робот LEGO Mindstorms, планшет із встановленим ПЗ для програмування робота.
 • Суть турніру полягає в отриманні якомога більшої кількості балів за виконання спеціальних місій на тематичному полі програми FLL сезону 2019/2020 “CITY SHAPER – формуй місто”. Оцінювання та нарахування балів за місії відбувається згідно Правил сезону FLL:

https://drive.google.com/file/d/1z3WCQ7RLYw1L5xy1oPLyEizZOnX0YvA5/view

В іншому правила конкурсу CITY Robotsдещо відрізняються:

 • Команди учасників – 2 дитини.
 • Кількість залікових заїздів робота не більше 3! Учасники команди матимуть 5 хв часу на кожен (замість 2.5 хв в офіційних правилах).
 • Як і в офіційних правилах під час залікового заїзду учасники команди можуть брати робота в руки, міняти частини, програму, тощо. Але лише в рамках зони запуску і домашньої зони (див. Правил сезону FLL).
 • Кількість підготовчих спроб обмежується лише часом сесії – але, щоб зменшити черги – тривалість підготовчої спроби обмежена і на неї, як і на залікову спробу, виділяється до 5 хв часу.
 • Після спроби учасники вносять зміни в програму/конструкцію і знову займають чергу на наступну підготовчу спробу. Вважається, що команда зайняла чергу, якщо один із її учасників стоїть з роботом в руках.
 • В будь-який момент часу, команда може сказати рефері, що вона готова до залікової спроби і їй буде надано 5 хв.
 • Бали нараховуються лише за залікову спробу.
 • За 15 хвилин до кінця сесії всі припиняють підготовчі спроби і займають чергу на останній заліковий заїзд (якщо максимальна кількість залікових заїздів ще не вичерпана).
 • Переможці визначаються за загальним рейтингом учасників групи (із 6 команд), що формується у вигляді суми балів, які отримала команда.
 • Рішення суддівського комітету оскарженню не підлягають.
 • Учасники працюватимуть за столами і самостійно виконуватимуть завдання.
 • Вболівальники та батьки в зону змагань не допускаються. Змагання триватимуть 90 хвилин, впродовж цього часу відвідувачі зможуть спостерігати за турніром з поза меж зони змагань.

ЧАС ПРОВЕДЕННЯ:

Форматом чемпіонату передбачено проведення трьох рівнозначних сесій кожного дня змагань (30 та 31 травня), при цьому можна взяти участь лише в одній.

Опція вибору сесії передбачена у реєстраційній формі учасника.

 • 1 сесія з 10:00 до 11:30
 • 2 сесія з 12:00 до 13:30
 • 3 сесія з 14:00 до 15:30

Час однієї сесії: 90 хвилин (включаючи церемонію нагородження).

Під час проведення сесії учасники знаходяться під наглядом команди організаторів чемпіонату і не залишають зони змагань.

Кількість учасників однієї сесії: до 12 дітей (до 6 команд по 2 учасника).

Загальна кількість учасників чемпіонату: 72 дітей.

Кількість переможців однієї сесії: 2 учасники (1 команда), що посіли I призове місце.

Кількість переможців чемпіонату: 6 команд (12 учасників) по 3 команди в кожен день змагань. Учасники, що посіли призові місця у кожній із шести сесій є рівноправними переможцями і отримують однакові відзнаки.

Процедура нагородження (тривалість 10 хвилин)

Урочисте нагородження переможців кожної сесії буде відбуватися в зоні змагань після проходження відповідної сесії (тобто 11:40; 13:40; 15:40).

ОРГАНІЗАЦІЙНІ МОМЕНТИ:

Реєстрація на турнір відкрита: з 10 березня до 30 квітня.

У випадку, якщо кількість місць на обрану вами сесію перевищить ліміт доступних місць (12 учасників в кожній сесії) – організатори залишають за собою право запропонувати вам реєстрацію на інші доступні сесії, до моменту здійснення вами оплати.

Учасник вважається зареєстрованим лише після заповнення онлайн-форми, внесення оплати та отримання листа підтвердження від організаторів фестивалю ROBOTICA.

За умови відсутності вільних місць, організатор має право закрити реєстрацію достроково.

РЕЄСТРУЙТЕСЬ ЗА ПОСИЛАННЯМ:

https://forms.gle/Sbxx3NnEbXcZRJ9a8

У разі виникнення запитань, пишіть на e-mail:

mission_city@robotica.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *