Про фестиваль

Сімейний STEM-фестиваль ROBOTICA — це фестиваль освітніх інновацій та сучасних технологій у сфері освіти. А ще це просто чудовий спосіб провести вихідні в родинному колі та познайомитися із світом робототехніки та інженерії. 2 дні поспіль на вас чекають:

  • змагання роботів;
  • безкоштовні майстер-класи з програмування та конструювання;
  • інноваційні технології в сфері освіти;
  • неймовірні наукові експерименти;
  • зона настільних ігор та безліч розваг з LEGO для дорослих і дітей

 

Robitica

Найчастіші запитання та відповіді:

  1. В ЧОМУ ОСОБЛИВІСТЬ ROBOTICA?
  2. ЩО Я ОТРИМУЮ ПРИ КУПІВЛІ КВИТКА НА ВХІД?
  3. ЩО НЕ ВХОДИТЬ У ВАРТІСТЬ КВИТКА НА ВХІД?
  4. ДЛЯ ЧОГО ВИТРАЧАТИ ГРОШІ НА РЕЄСТРАЦІЙНІ ВНЕСКИ ТА ПАКЕТ УЧАСНИКА?
  5. ЯКІ Є ПРАВИЛА ВІДВІДУВАННЯ ФЕСТИВАЛЮ?

1. В ЧОМУ ОСОБЛИВІСТЬ ROBOTICA?

Особливістю нашого фестивалю є проведення Національного відбору на Всесвітню олімпіаду роботів (WRO — World Robot Olympiad). Це одна із найважливіших подій для юних робототехніків з усієї країни. Тисячі дітей приїжджають до Києва, конструюють роботів відповідно до завдань олімпіади та змагаються за право представляти Україну на WRO.

Крім Національного відбору, на нашому фестивалі проводяться й інші змагання, участь в яких — це неповторний досвід та можливість виграти цінні призи. Детальніше про всі наші змагання дізнавайтеся на вкладці «Учасникам» в меню сайту.

2. ЩО Я ОТРИМУЮ ПРИ КУПІВЛІ КВИТКА НА ВХІД?

У вартість квитка включено:
– можливість відвідати безкоштовні майстер-класи по програмуванню та конструюванню роботів від STEM-школи INVENTOR (більше 10-ти майстер-класів для відвідувачів 3-99 років);
– у вас буде змога цілий день грати в сучасні головоломки та захопливі сюжетні квести в зоні настільних ігор;
– до вашої уваги буде представлено справжнє хімічне шоу з використанням вогню та сухого льоду;
– на фестивалі відбуватиметься масштабне LEGO-будівництво! Обов’язково візьміть участь;
– ви зможете зазирнути у світ віртуальної реальності! Будували коли-небудь роботів у віртуальному кабінеті робототехніки?
– вас цікавлять інновації у сфері освіти? Демо-зона навчальних курсів від STEM-школи INVENTOR вас здивує!


3. ЩО НЕ ВХОДИТЬ У ВАРТІСТЬ КВИТКА НА ВХІД?

Для участі в Національному відборі на олімпіаду WRO, Міжнародній програмі «FLL Junior» та конкурсних змаганнях «Архітектура by INVENTOR», «Виставка-конкурс творчих робіт з LEGO», «Сумо», «Слалом», «Сумо WeDo 2.0», «Open Source» потрібно попередньо ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ. Вартість реєстраційного внеску відрізняється від ціни квитка але вже включає його в себе. Учасники/учасниці змагань отримують нагороди та цінні призи!

Також на фестивалі проходитимуть змагання «ROBOART для дошкільнят», «Міні-турнір Minecraft», «Турніри з робототехніки». Участь в них можлива без попередньої реєстрації, та окрім квитка на вхід буде потрібно придбати пакет учасника.

4. ДЛЯ ЧОГО ВИТРАЧАТИ ГРОШІ НА РЕЄСТРАЦІЙНІ ВНЕСКИ ТА ПАКЕТ УЧАСНИКА?

Це дасть можливість вам або вашій дитині стати частиною ком’юніті робототехніків України, ви познайомитеся із справжніми фанатами цієї справи, дізнаєтеся про можливості подальшого професійного зростання у цій сфері. Кожен учасник або учасниця гарантовано отримають незабутні емоції. Він/вона підніметься на сцену, де тримаючи в руках цінний приз та диплом, зробить круте фото та під оплески глядачів запам’ятає цю мить назавжди.

 

5. ЯКІ Є ПРАВИЛА ВІДВІДУВАННЯ ФЕСТИВАЛЮ?

Просимо звернути увагу на те, що на Сімейному STEM-фестивалі ROBOTICA діють такі правила:

– Відвідувачі при пред’явленні квитка отримують браслет (пропуск), який дозволяє вільно заходити і виходити з приміщень, у яких відбувається фестиваль. Передавати браслет іншим особам заборонено. Браслет не можна знімати протягом всього часу відвідування фестивалю. В суботу та неділю браслети різні.

– Заборонено приносити з собою зброю (вогнепальну, холодну, газову та газові балончики включно), колючо-ріжучі, крихкі та легкозаймисті предмети, скляні пляшки, вогненебезпечні, вибухові, наркотичні речовини та прилади для їх вживання, будь-які алкогольні напої, приводити з собою тварин. Всі вищезазначені речі можуть бути вилучені уповноваженими особами заходу.

– Відвідування заходу особами, що знаходяться в стані алкогольного та/або наркотичного сп’яніння, суворо заборонено.

– Діти до 10 років допускаються на захід лише в супроводі дорослих.

– Діти до 2 років можуть відвідати захід безкоштовно
– Придбаний квиток поверненню та обміну не підлягає

 

Організатор фестивалю – Громадське об’єднання «Інноваційні освітні технології».

Співорганізатор – Мережа навчальних закладів «STEM-школа INVENTOR»