Національний відбір World Robot Olympiad 2022

news
Ви теж уже не можете дочекатися національного відбору World Robot Olympiad 2022? І вам не терпиться дізнатися, хто ж поїде на Всесвітню олімпіаду з робототехніки від України до німецького Дортмунда?

Так-так, до фінальних змагань залишився всього один день! Команди роблять останні приготування і готуються перемагати. 

Ви зможете подивитися пряму трансляцію у Facebook: https://www.facebook.com/Roboticainua 

  • 9:30 – відкриття Online WRO 2022 Ukraine;
  • 14:30 – закриття та оголошення переможців.

Самі змагання проходитимуть у Zoom, тому ми трохи розповімо вам про завдання категорії Робомісія. Нагадуємо, що тема цьогорічної WRO є «Мій робот – мій друг». 

Команди Молодшої ліги повинні виконати таку місію: на ігровому полі робот, сконструйований учасниками змагань, повинен скосити траву і зібрати бур’яни. Але при цьому він повинен стежити за сонечками, що трапляються йому на дорозі, і переміщати їх у безпечне місце. 

У Середньої ліги завдання уже важче. Їхній робот-рятувальник повинен погасити пожежу на фабриці та перевезти небезпечні хімічні речовини. А ще він має повідомити рятувальників, де знаходяться люди у приміщенні, що горить. 

Старша ліга теж має іншу місію. Їхній робот-фельдшер повинен доглядати за пацієнтами в лікарні. Там він відносить білизну до пральні, розвозить воду по кімнатах та грає з пацієнтами. 

Цікаво, правда? 

Тож, уже завтра, 17 вересня, ми дізнаємося, хто з команд найкраще пройшов Робомісію і оголосимо переможців. Усім бажаємо успіху і активно вболіваємо за учасників WRO.