Всеукраїнський STEM-фестиваль ROBOTICA переноситься на 2021 рік

Привіт, друзі! Ми всі дуже чекали на зустріч з командами, учасниками та учасницями фестивалю в офлайні. Знаємо, що ви готувалися до виконання місій сезону WRO та конкурсів ROBOTICA, прагнули випробувати свої сили, а батьки, тренери та тренерки вболівали за ваші успіхи. Та цей рік наповнений несподіванками, які змушують нас відшуковувати нові формати та рішення.

У зв’язку з нестабільною ситуацією в країні та карантинними заходами ми змушені перенести Всеукраїнський STEM-фестиваль ROBOTICA на 2021 рік.

Це рішення було важливим та нелегким для оргкомітету STEM-фестивалю ROBOTICA, та ми керуємося головним правилом – це безпека учасників та учасниць. Дата та місце проведення ROBOTICA 2021 будуть оголошені пізніше. Орієнтовно це будуть останні вихідні травня.

Всім учасникам та учасницям змагань та конкурсів, що вже оплатили участь у фестивалі, ми пропонуємо залишити внески у форматі авансового платежу за участь у ROBOTICA 2021 або повернути кошти. Для повернення коштів звертайтеся за електронною поштою вашої категорії участі, що вказана в розділі Контакти на нашому сайті. Заявки на повернення коштів приймаються до 30 вересня 2020 року та термін повернення коштів може складати до 60 діб. У разі відсутності заявки на повернення коштів, після 30 вересня вони автоматично зараховуються авансовим платежем за участь у ROBOTICA 2021.

Ми маємо і гарну новину! Пропонуємо командам регулярних категорій WRO – Молодша ліга, Середня ліга та Старша ліга – продемонструвати свої успіхи по виконанню місії 2020 року «Вартові клімату» в Онлайні! Внесок сплачений за офлайн буде автоматично перезараховано як оплата участі в Онлайн-змаганнях. Всі учасники та учасниці Онлайн-змагання отримають цінний та яскравий подарунок вартістю еквівалентний до внеску за участь в офлайні.

Просимо всі команди регулярних категорій WRO – Молодша ліга, Середня ліга та Старша ліга – надати відповіді в онлайн формі про намір брати участь в Онлайн-змаганнях до 6 вересня:

https://forms.gle/sm5uZ8YYNTyZ87Jt8

Якщо у вас виникли запитання, звертайтеся за електронною поштою вашої категорії участі, що вказана в розділі Контакти на нашому сайті robotica.in.ua.

Майбутнє за роботами та юними програмістками та робототехніками! Зустрінемося на ROBOTICA 2021!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *