Партнерство на фестивалі ROBOTICA

Всесвітня Олімпіада з Робототехніки — World Robot Olympiad (WRO) — одна з найбільших олімпіад світу.

Це ключова подія в області новітніх навчальних технологій та освітніх програм, де найкращі учасники святкують досягнення розуму.

Світова Олімпіада з Робототехніки будує цю навчальну платформу вже понад 10 років поспіль. Перші робототехнічні змагання відбулися в 2004 році, де були представлені 12 країн і 4 тис команд. В 2015 році цифра зросла до 55 країн і вже близько 22 тис команд зі всього світу беруть участь в місцевих, регіональних і національних змаганнях.


З пропозиціями щодо співпраці та спонсорства звертайтесь за електронною адресою project@robotica.ua

Стати партнером нашого проекту просто. Достатньо лише написати листа на електронну пошту project@robotica.ua та почати діалог з проектним менеджером.

Чому вам варто бути партнером Robotica?

Фестиваль є найбільшою та наймасштабнішою подією в сфері науки, техніки і роботизованих механізмів, створених руками і розумом дітей та молоді з усієї України.

Грандіозний за своїми масштабами і цінністю фестиваль може динамічно розвиватись лише за вашої підтримки.

Крім соціальної відповідальності, яка є нематеріальним активом, Ваша компанія та організація також має можливість отримати доволі матеріальні привілеї. Фестиваль — Всеукраїнський, і велика кількість учасників (більше 2 тис.) та відвідувачів (близько 12 тис.) робить подію дуже привабливою і для медіа та маркетингових активностей.

Партнерство з освітнім фестивалем Robotica – це Ваша інвестиція в успішне прийдешнє Країни!
Тисячі юних талантів, молоді інженери та програмісти, стоять на порозі свого майбутнього. І  цілком можливо, що саме ви допоможете їм втілити мрії в реальність.

FIRST LEGO League (FLL) – освітня STEM-програма для дітей 9-16 років. Трьома ключовими аспектами FIRST LEGO League є робототехніка, дослідження та лідерство. Використовуючи набори LEGO Mindstorms, кожна команда спроектує, сконструює та запрограмує повністю автономного робота для змагання на спеціальному полі. Також діти досліджуватимуть тему поточного року, виберуть актуальну проблему світового значення та будуть винаходити її інноваційне рішення. Беручи участь в FIRST LEGO League, діти вивчають програмування, концепції створення роботів, розвивають навички проведення наукових досліджень та лідерські якості.


З пропозиціями щодо співпраці та спонсорства звертайтесь за електронною адресою org.fll.in.ua@gmail.com

FIRST LEGO League Junior створений для дітей 6-10 років двома міжнародними компаніями – FIRST та LEGO Group. Її мета –  надихнути дітей початкової школи вивчати науку, технологію, математику а також долучатись до вирішення актуальних світових питань за допомогою їхньої улюбленої іграшки – конструктора LEGO!


З пропозиціями щодо співпраці та спонсорства звертайтесь за електронною адресою org.fll.in.ua@gmail.com