Провести турнір онлайн? Все можливо, коли ти цього хочеш!

Онлайн турнір

Привіт, друзі!
Наразі всі ми тимчасово переходимо до онлайн-формату життя. І чудово, що сучасні технології надають нам можливість переносити в онлайн навіть дуже особливі події.

Вперше в Україні було проведено Онлайн-турнір зі Слалому для дітей!
У змаганні взяли участь 13 команд зі всієї України. Випробували свої сили учасники віком від 9 до 16 років.

Команди в прямому ефірі змагалися, хто ж із роботів буде найспритнішим та швидше за інших і, головне, правильно пройде всю дистанцію.

Команди самостійно підготували роботів та програми для проходження завдання. За умовами турніру кожен робот мав проїхати дистанцію по заданій траєкторії якнайшвидше та бути повністю автономним, тобто керуватися лише програмою та при цьому використовувати лише один датчик!

І це ще не все! Учасники власноруч підготували поля з траєкторією для проходження завдання. І майже освоїли професію оператора та самостійно знімали залікові спроби своїх роботів.
Найголовніше, що всі учасники вже є переможцями, адже вони відважилися бути першопрохідцями в онлайн-змаганнях роботів! Всі команди отримають подарунки за сміливість та рішучість!
Карантин не стане на заваді юним робототехнікам! Нові виклики об’єднають любителів роботів в ще більш дружну спільноту для вирішення актуальних глобальних задач!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *