Майстер-класи від ТС “Винахідник”

Технічна студія «Винахідник» — це мережа дитячих центрів, де діти 3-16 років навчаються за допомогою навчальних конструкторів LEGO Education.

Технічна студія «Винахідник» бачить своєю місією розвиток та навчання дітей за допомогою інноваційних методів освіти. Безперечними цінностями компанії є розвиток у дитини цікавості до навчання та пізнання світу, креативності, віри у свої сили, вміння працювати у команді та реалізовувати успішні проекти.  В креативному просторі “Винахідника” щодня навчають тому, що знадобиться дитині в майбутньому, і тому, що допоможе стати їй впевненою та щасливою уже сьогодні.

Всі уроки у Винахіднику відбуваються за допомогою високотехнічних комп`ютеризованих конструкторів LEGO Education. Саме це, разом з авторськими програмами, робить математику, програмування, робототехніку та інші теми такими захоплюючими.

Майстер-класи від Технічної студії ще раз переконають: “Винахідник” — це планета, де здійснюються мрії дітей і матеріалізуються глобальні плани. І якщо ви шукаєте простір, де в ігровій формі створюють чуда техніки — долучайтесь до зони майстер-класів в рамках фестивалю. Можливо, саме там відкриються таланти ваших дітей, та проявляться особливі нахили та зацікавлення.

Програми передбачають як індивідуальну, так і командну роботу, роблячи особливий акцент на комунікативних навичках роботи в команді.

Ознайомитись з програмою заходу можна за посиланням: Програма майстер-класів