Результати змагань ROBOTICA 2019

robotica

Відбірковий етап Всесвітньої олімпіади пройшов 1-2 червня в Києві на фестивалі освітніх інновацій та сучасних технологій ROBOTICA. Темою цьогорічного конкурсу було Smart City – розумне місто.

Команди Старшої ліги (від 16 років) створювали машини для модернізації міської електромережі. У цій категорії перемогла команда «Dnipro Minds» (Дніпро) – Андрій Відейко, Владислав Галета та Вадим Сологуб.

У листопаді, на міжнародних змаганнях в Угорщині, нашу країну також представлять команди-переможниці Середньої та Молодшої ліг – «Yellow Cat» (Київ) та «Робоклуб Вугледар (Roboclub Vugledar)» (Вугледар). Молодша категорія (6-12 років) працювала над безпілотними таксі, а середня (13-15 років) – над «розумним» освітленням.

У категоріях Сумо WeDo 2.0 та WRO WeDo 2.0, які мали запрограмувати робота з набору WeDo 2.0, перемогли, відповідно, команда «Зубр» (Вінниця) та «Грім та Блискавка» (Запоріжжя).

В Open категорії WRO команди створювали власні роботизовані проекти на теми «Smart простір», «Smart управління» та «Smart освіта». Переможцем стала команда «Техно Город» з Одеси. Саме вона у листопаді презентує свій проект на міжнародному етапі змагання.

Регулярна категорія: Молодша ліга

Регулярна категорія: Середня ліга

Регулярна категорія: Старша ліга

Підготовча категорія: Слалом

WRO WeDo 2.0

WeDo 2.0 Сумо

Сумо дистанційне

Сумо автономне

Категорія OPEN

Архітектура by Inventor

Виставка-конкурс творчих робіт з LEGO®