Категорія OPEN

Завантажити PDF-версію Правил
Учасники категорії Open заздалегідь готують роботизоване вирішення проблем, відповідно до теми сезону та презентують його на змаганнях. За правилами категорії Open учасники не обмежені у матеріалах, з яких виготовлений їх проект, також на програмне забезпечення немає ніяких обмежень.

Тема сезону WRO 2021: PowerBots – Майбутнє енергетики!, тому учасники категорії Open повинні підготувати такі теми для проектів:

1) Енергія у будинку. Як роботи або робототехнічні системи можуть допомогти нам забезпечити оптимальну кількість відновлюваної енергії? Та як розумно використовувати відновлювальну енергію у наших будинках?

2) Енергетика та транспорт. Як можуть роботи або роботизовані системи допомогти людству найефективніше використовувати можливості електромобілів? Та як вони можуть допомогти покращити транспортні засоби, щоб ми використовували менше викопного палива?

3) Енергетичний мікс. Яким чином роботи або роботизовані системи можуть допомогти раціонально поєднувати поновлювані та викопні джерела в виробництві енергії? Та раціонально поєднати це зі споживанням енергії?


Не соромтесь використовувати різні технології та матеріали, які можете знайти.
Photo