WeDo 2.0

Гарна новина! Україна стала однією з 8-ми країн світу, що цього року взяла участь у пілотному проекту World robot olympiad WeDo 2.0! Це означає, що зовсім скоро наймолодші робототехніки зможуть приймати участь у всесвітніх змаганнях!

28 жовтня 2017 року в Києві відбулася Перша Всеукраїнська Олімпіада з робототехніки для початкової школи –  для дітей віком 6-9 років!

Дуже приємно, що так багато майбутніх відомих винахідників та робототехніків взяло участь, а саме 72 учасника з різних куточків України – Жашків, Одеса, Херсон, Миколаїв, Дніпро, Тернопіль, Вугледар, Кременчук, Кодима, Чернігів, Запоріжжя, Вінниця, Полтава, Київ.
Учасники змагалися в двох категоріях, Основна категорія і Футбол, і показали гідні результати та продемонстрували свої досягнення з робототехніки та програмування.

Завантажити та переглянути Правила Основної категорії 2017.

Завантажити та переглянути Правила змагань “Футбол” 2017.

Кожна з команд – унікальна, з власним неповторним підходом до вирішення задач і програмування роботів! Кожна має власну історію, та досвід відкриттів та подолання перешкод. Ці діти – майбутнє нашої країни, діти, які через 10-15 років, а може й раніше, будуть визначати напрямок розвитку нашого майбутнього!

Дякуємо усім учасникам! Ніяких сумнівів, що в найближчому майбутньому саме вони будуть конструювати та програмувати все те, що змінює наш світ на краще!

Фото заходу можна переглянути тут: https://photos.google.com/

В наступному році Всеукраїнська Олімпіада з робототехніки для початкової школи відбудеться в травні на фестивалі ROBOTICA, слідкуйте за новинами!

Маєте запитання? Пишіть на wrowedo@prolego.org.

Ми на фейсбуці: https://www.facebook.com/WRO.WeDo2.0.Ukraine/