Фестиваль Junior FLL

Вік учасників: 6 – 10 років

Вартість участі у 2020 році: 650 грн

Шановні учасники та учасниці Всеукраїнського STEM-фестивалю ROBOTICA!

У зв’язку з нестабільною ситуацією в країні та карантинними заходами ми змушені перенести Всеукраїнський STEM-фестиваль ROBOTICA на 2021 рік.

Дата та місце проведення ROBOTICA 2021 будуть оголошені пізніше. Орієнтовно це будуть останні вихідні травня.

Всім учасникам та учасницям змагань та конкурсів, що вже оплатили участь у фестивалі, ми пропонуємо залишити внески у форматі авансового платежу за участь у ROBOTICA 2021 або повернути кошти. Для повернення коштів звертайтеся за електронною поштою вашої категорії участі, що вказана в розділі Контакти на нашому сайті. Заявки на повернення коштів приймаються до 30 вересня 2020 року та термін повернення коштів може складати до 60 діб. У разі відсутності заявки на повернення коштів, після 30 вересня вони автоматично зараховуються авансовим платежем за участь у ROBOTICA 2021.

Слідкуйте за новинами. Якщо у вас виникли запитання, звертайтеся до відповідальних осіб, вказаних у розділі Контакти на сайті.

Зустрінемося на ROBOTICA 2021 !


Мета Фестивалю міжнародної програми FIRST LEGO League Junior – створити покоління лідерів України, готових до викликів майбутнього!

Програма надихає дітей початкової школи вивчати науку, технологію, математику а також долучатись до вирішення актуальних світових питань за допомогою їхньої улюбленої іграшки – конструктора LEGO!

FLL Junior

Кожен рік, у всьому світі, навчальні заклади формують команди (від 2 до 6 дітей) і приймають участь у фестивалі FIRST LEGO League Junior. На початку вересня всі команди реєструються і дізнаються Тему Сезону, над якою вони працюють продовж декількох місяців. Тема Сезону завжди пов’язана з актуальною світовою проблемою, тож у дітей є унікальна можливість дізнатися, що трапляється в світі та долучитися до його покращення!

Для участі у фестивалі, кожна команда дітей має:

- Вивчити Тему Сезону та обрати 1 проблему для дослідження;
- Дослідити обрану проблему та знайти спосіб, як її вирішити;
- Побудувати LEGO-макет, який продемонструє інноваційне рішення команди;
- Намалювати Постер;
- Підготувати командну презентацію;
- Бути дружніми та допомагати один одному!

Для участі у програмі FIRST LEGO League Junior (6-10 років) необхідно мати:

- Набір Сезону FLL Junior та комплект зошитів до нього;
- Набір LEGO Education для програмування: WeDo/WeDo 2.0;
- Будь-який конструктор LEGO;
- Бажання займатись та розвиватись!

Тема сезону 2019-2020

Тема сезону 2019-2020 зветься «Будівельний бум», вона присвячена дослідженню процесу проектування та створення доступних/екологічних і надійних будівель в епоху урбанізації.

Building boom
mobile navigation