Виставка-конкурс творчих робіт з LEGO

Вік учасників: 2 – 99 років
Вартість участі у 2020 році: 390 грн
(у вартість включено пакет учасника та вхідний квиток на
фестиваль для учасника, який цілий день проводить свій
час на безкоштовних майстер-класах, розважальних
заходах, концертах та отримує сувеніри та сюрпризи)

Склад команди: 1 учасник
П’ять вікових категорій у 2020 році:
2-5 років, 6-9 років, 10-13 років,
14-18 років, 19-99 років (включно).

Шановні учасники та учасниці конкурсу-виставки творчих робіт з LEGO® на STEM-фестивалі ROBOTICA!

Ми всі дуже чекали на зустріч з учасниками та учасницями фестивалю в офлайні. Знаємо, що ви готувалися до виконання творчих робіт в конкурсі на фестивалі ROBOTICA, прагнули випробувати свої сили, а батьки вболівати за ваші успіхи. Та цей рік наповнений несподіванками, які змушують нас відшуковувати нові формати та рішення.

У зв’язку з нестабільною ситуацією в країні та карантинними заходами, ми змушені перенести Всеукраїнський STEM-фестиваль ROBOTICA на 2021 рік.

Це рішення було важливим та нелегким для оргкомітету STEM-фестивалю ROBOTICA, та ми керуємося головним правилом – це безпека учасників та учасниць.

Дата та місце проведення ROBOTICA 2021 будуть оголошені пізніше. Орієнтовно це будуть останні вихідні травня.

Всім учасникам та учасницям змагань та конкурсів, що вже оплатили участь у фестивалі, ми пропонуємо залишити внески у форматі авансового платежу за участь у ROBOTICA 2021 або повернути кошти. Для повернення коштів звертайтеся за електронною поштою зворотнім листом. Заявки на повернення коштів приймаються до 30 вересня 2020 року та термін повернення коштів може складати до 60 діб. У разі відсутності заявки на повернення коштів, після 30 вересня вони автоматично зараховуються авансовим платежем за участь у ROBOTICA 2021.

Якщо у вас виникли запитання, звертайтеся за електронною поштою вашої категорії участі, що вказана в розділі Контакти на сайті robotica.in.ua.
Майбутнє за творчими учасниками конкурсу.
Зустрінемося на ROBOTICA 2021 !

LEGO® exhibition

За 11 років фестивалю участь у цьому конкурсі взяли більш ніж 1350 учасників. Головною ідеєю виставки-конкурсу творчих робіт з LEGO є розкриття потенціалу учасника у сферах креативності, конструювання, архітектури, інженерії, винаходів, досліджень, та експериментів.

Ваші власні придбані набори LEGO® не обмежуються лише інструкцією – чекаємо на унікальні, власноруч розроблені та створені моделі. Ви — творці, генії, на ваші ідеї чекає не тільки журі та організатори конкурсу, а й увесь світ! Творіть з натхненням та отримуйте гарантовані призи на головній сцені фестивалю ROBOTICA.

ПРАВИЛА

Як стати учасником?

exhibition photo

Сконструювати модель;

Зареєструватися на участь через форму реєстрації;

Оплатити участь після надходження листа на оплату (sms чи e-mail);

Отримати лист на e-mail з підтвердження оплати та реєстрації учасника;

Принести готову модель (зібрану вдома завчасно) та опис до неї (на листі А-4) на фестиваль ROBOTICA. Після нагородження ви забираєте свої моделі.

Тема конкурсу

Тема конкурсу 2020 року: «Вартові клімату», пов’язана з кліматичними змінами, що відбуваються на нашій планеті, та катастрофами які пов’язані з ними.

Вартовими клімату стають громадяни, науковці, дослідники, активісти, знаменитості, які захищають довкілля, що готові доводити свої думки, поширювати цінності і знання про проблеми та шляхи їх вирішення. Саме вони намагаються адаптувати Україну до змін клімату на планеті.

Глобальна зміна клімату в світі – це одна з найгостріших екологічних проблем які стоять перед людством. Українські полярники – це вартові людства, вони першими відстежують зміни клімату. Від змін космічної погоди до будови земного ядра та навіть міграції пінгвінів – настільки різноманітними є дослідження українських полярників на антарктичній станції «Академік Вернадський».

Згідно з прогнозами провідних міжнародних наукових центрів з дослідження клімату протягом наступного століття температура підвищиться на 2-5 градусів за Цельсієм. Саме на прикладі Антарктики ще 50 років тому найпоширенішою формою пінгвіна був «холодолюбний» пінгвін Аделі. Протягом цього часу максимальна температура на льодовому континенті підвищилась на 4,5 градуси, а середня – на 3 градуси. Це значне підвищення. Таким чином пінгвін Аделі почав відкочовувати на більш холодні широти, і його місце зайняв більш «теплолюбний» Віслюковий пінгвін. На зміну погоди в Антарктиді реагують й зелені рослини, а саме зменшення площ квіткових рослин, серед яких, наприклад, щучник антарктичний.

З такими темпами підвищення градусів тепла на нас чекає глобальне потепління, яке спричинить серйозні кліматичні зміни, а саме: збільшиться ризик повеней в світі, деякі екосистеми опиняться під загрозою зникнення, знизиться розмноження рослин і тварин.

Ми знаємо, що зміни клімату відбуваються, але не усвідомлюємо, що саме може зробити кожен із нас. Так давайте разом з вами почнемо вирішувати проблему Земної кулі на фестивалі ROBOTICA.

Завданням учасників конкурсу творчих робіт буде створення моделей, спрямованих на розв’язання проблем, що спричинені саме кліматичними змінами.

Модель та опис до неї буде представляти уявлення учасника про технологічні винаходи, що зможуть змінити чи адаптувати Україну до змін клімату. Творча модель з конструктора LEGO може мати форму наукового досліду, технологічного об’єкту, пристрою, транспорту, механізму, ноу-хау, що зможе змінити чи поліпшити світ на краще.

Загальні правила

1. До участі у виставці-конкурс творчих робіт з LEGO допускаються лише попередньо зареєстровані учасники. Учасник вважається зареєстрованим після отримання листа підтвердження від організаторів. Завдання учасника принести готову, сконструйовану LEGO-модель та опис до неї.

2. Модель має бути сконструйована лише з деталей LEGO. Можна використовувати деталі LEGO різного типу – DUPLO, system, technic тощо.

3. Забороняється використання гвинтів, клею, стрічки або іншого матеріалу не-LEGO для кріплення будь-яких частин моделі.

4. Модель має бути вашою особистою розробкою. Моделі, сконструйовані за інструкцією, до участі не допускаються

5. Габарити моделі не повинні перевищувати 40х40 см в основі. Моделі більших розмірів до конкурсу не допускаються!

6. Опис моделі є важливою частиною її оцінювання при обранні переможців. Максимальна кількість символів опису – 500 символів. Опис потрібно роздрукувати на листі А4 та принести з LEGO-моделлю на виставку-конкурс творчих робіт з LEGO®. Молодшим учасникам з описом закликаємо допомогти дорослих.

7. Якщо учасник бажає розповісти про принцип роботи механізму суддям, його потрібно внести до опису моделі та принести опис на конкурс. Звертаємо вашу увагу, що можливості особисто презентувати свою модель на конкурсі не буде!

9. Один учасник може представити на виставці-конкурсі лише 1 модель.

10. Колективні заявки (1 робота від декількох учасників) – не приймаються.

11. Переможців визначає суддівський комітет, його рішення оскарженню не підлягають.

12. Кількість призових місць: по 3 переможці в кожній віковій категорії. А саме: І, ІІ та ІІІ призові місця в п’яти вікових категоріях: 2-5 років, 6-9 років, 10-13 років , 14-18 років; 19-99 років (включно). Загальна кількість переможців 15 учасників.

Критерії визначення переможців

Переможці будуть визначатися у кожній віковій категорії: 2-5 років, 6-9 років, 10-13 років , 14-18 років; 19-99 років (включно).

Моделі будуть оцінюватись за наступними параметрами:
- раціональність використання технічних елементів та механізмів;
- унікальність винаходу та відповідність до теми конкурсу (оцінюється за описом);
- складність конструкції.

Дата, місце проведення

20 вересня 2020 року. Національний центр «Український Дім», вулиця Хрещатик, 2, Київ.

Учасник вважається зареєстрованим лише після онлайн реєстрації та підтвердження оплати від організаторів фестивалю ROBOTICA.

У разі виникнення запитань, пишіть на e-mail     exhibition.kids@robotica.ua

mobile navigation