Україна зайняла перше місце у Всесвітній Олімпіаді з Робототехніки WRO 2018

16-18 листопада місто Чиангмай, Тайланд

wro 2018

Всесвітня Олімпіада з Робототехніки — World Robot Olympiad (WRO) — одна з найбільших олімпіад світу. Це ключова подія в області  програмування та конструювання роботів серед молоді.

У 15-ій Всесвітній Олімпіаді з Робототехніки, в цьому році взяло участь 63 країни та  486 команд у різних категоріях. Україну представляли 7 команд.

Задача на WRO 2018 – за мінімальну кількість часу отримати максимальну кількість балів, та вирішити технічне завдання за допомогою сконструйованого робота.

Найкращий результат за 10 років!  

Переможці.

Перше місце у Студентській категорії (вік учасників 17-25 років) зайняли Олексій Ткаченко, Микола Серветник, Сергій Шелех, команда «Banana Milkshake».  

Восьме місце зайняли Єгор Лінов та Тимофій Сагатий, команда «Yellow Cat».

Представляти Україну на всесвітньому етапі відправились команди, які посіли перші місця  у національному відборі на фестивалі ROBOTICA в Києві.

“Ми раді, що українці отримали можливість стати лідерами світового ком’юніті з робототехніки і підключитися до вирішення глобальних проблем за допомогою робототехніки, — розповіла Оксана Стоєцька, керівник Всеукраїнського робототехнічного STEM-фестивалю Robotica  і організатор поїздки української команди на WRO у Тайланд.  Список учасників, які представляли Україну.

Переглянути результати WRO 2018

Статистика

В програмах з робототехніки беруть участь понад 2679 дітей у 282 школах України. Загалом всі ці діти, протягом 312 годин на рік займаються тим, що створюють рішення, які  змінюють світ.

У національному відборі на STEM-фестивалі ROBOTICA в Києві приймає участь 456 команд та 10000 відвідувачів, для яких новітні винаходи в області програмування та робототехніки є важливим для визначення майбутнього України.

Подано петицію про  Внесення робототехніки до Реєстру визнаних видів спорту в Україні

Контакти:  Богдана Тараненко, (093) 753 19 63 b.taranenko@ies.org.ua

Офіційний представник WRO в Україні організатори фестивалю ROBOTICA
Скачати прес-реліз WRO-2018