Олімпіада WRO: реєстрація

Офіційну реєстрацію навчальних закладів в категорії WeDo 2.0 завершено.

 

Дати реєстрації команд в усіх категоріях: 21 січня – 3 березня 2019 року.

Щоб взяти участь в регулярних та підготовчих категоріях WRO, виконайте декілька простих кроків:

1. Заповніть форму реєстрації за посиланням: Форма реєстрації.
2. Оплатіть надісланий Вам рахунок. Зверніть увагу: рахунок необхідно сплатити до 17.03.2019р.
3. Отримавши оплату, ми надішлемо Вам лист-підтвердження реєстрації.

Звертаємо вашу увагу на те, що суми реєстраційних внесків до кожної з категорій змінилися і у 2019 році виглядатимуть наступним чином:

  1. Підготовча категорія – 750 грн
  2. Молоша, Середня, Старша категорії WRO- 800 грн
  3. Студентська категорія – 800 грн
  4. Open категорія – 750 грн
  5. WRO WeDo. 2.0. – 750 грн

Ми приємно вражені вибуховому розвитку руху робототехніки в початкових школах України! І раді тому, що серед нас є так багато активних викладачів, тренерів та батьків, які вірять в своїх дітей та дають їм можливість змалку розвиватися в найперспективнішій галузі.

Попередня реєстрація навчальних закладів показала, що по всій Україна в категорії WeDo 2.0 готові взяти участь 137 команд, а це майже в півтора рази більше ніж минулого року та в чотири рази більше ніж у пілотному проекті!

Цього року ми запрошуємо до участі в регулярній категорії WeDo до 2 команд від одного навчального закладу.

Та для того, щоб всі бажаючі діти змогли взяти участь у змаганнях, ми плануємо додати підготовчу категорію з використанням набору WeDo 2.0, подібну Сумо. Завдання в Сумо простіше – не потрібно конструювати робота на місці та робити складну програму. Тож ми закликаємо навчальні заклади, що реєстрували попередньо 3 і більше команд, провести відбірковий турнір та самостійно визначити, які команди братимуть участь у регулярній категорії, а які в підготовчій (Сумо). Якщо тренер бажає, щоб всі команди брали участь в регулярній категорії, ми можемо занести команди, що понад квоти, у “Лист очікування”, та після завершення реєстрації при наявності вільних місць зареєструвати команди з “Листа очікування”. Команди з “Листа очікування” будуть запрошені згідно послідовності реєстрації.

Інформація щодо реєстрації в підготовчу категорію (Сумо) буде надана протягом тижня.