Національна збірна України з робототехніки увійшла до ТОП-16 країн світу на WRO 2019! Щиро вітаємо та пишаємося вами!

wro 2019 our team

 

Днями українська збірна повернулася з Угорщини, де проходила Всесвітня олімпіада з робототехніки. У змаганнях взяли участь 424 команди із 74 країн світу. Україна представила найбільшу кількість команд у порівнянні з іншими роками: 6 – у категорії Regular, 2 – Open та 1 – з Matrix футболу. Вік учасників WRO 2019 – 9-16 років.

Наші команди увійшли у ТОП-16 країн світу з робототехніки. Для України WRO 2019 – це 10-та ювілейна олімпіада. Цьогоріч  найкращий результат української збірної – 11 місце в категорії Open.

wro 2019 team

 

Українці були однією з найяскравіших команд на олімпіаді. Мали оригінальну форму з національною вишивкою. Наші учасники на 100% взаємодіяли та підтримували один одного. Цьогоріч діти були більш мотивовані та підготовані до змагань, про що свідчать їхні результати. Вони спілкувалися з іншими країнами-учасницями, заводили нових друзів та достойно представляли свою Батьківщину на світовій арені з робототехніки. А також наші учасники були абсолютно спокійними, коли організатори змагань оголосили правила-сюрприз. Юні робототехніки були впевнені у своїх силах та без зайвих емоцій підійшли до виконання завдань. Другий день змагань на WRO 2019 відбувався за новими правилами, які до цього часу не були відомі учасникам. Мета: перевірка всіх команд, наскільки ретельно вони готувалися до олімпіади і якими заннями та навичками володіють.

Українців визнають та поважають на світовій арені з робототехніки. Троє викладачів-методистів та розробників курсів STEM-школи INVENTOR уже не вперше стають суддями міжнародного рівня на World Robot Olimpiad. Цьогоріч це Марина Соловйова, Ігор Сидорченко та Ксенія Семеніхіна.

wro 2019 mentor

 

На останок організатори порадували: наступна Всесвітня олімпіада з робототехніки 2020 проходитиме в канадському Монреалі 13-15 листопада.

Віримо, що наступного року представимо Україну ще краще і здобудемо багато перемог!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *