WARC

УКРАЇНУ ЗАПРОШУЮТЬ ДО КИТАЮ

20 – 25 липня в м. Гуйян (Китай) відбудеться Міжнародна олімпіада робототехніки для підлітків. Ця олімпіада включатиме міжнародну олімпіаду WRO у наступних категоріях:

-Регулярна категорія: Молодша ліга

-Регулярна категорія: Середня ліга

Китайська асоціація науково-технічного співробітництва (CAST), у співпраці з китайською національною організацією SEMIA, запрошує приєднатися до конкурсу 58 команд WRO з усього світу. Кожна країна може зареєструвати лише одну команду для своєї вікової групи однієї з категорій. Кожна команда має складатися від трьох учасників та одного дорослого тренера. Проживання, харчування та місцеве перевезення команди під час проведення конкурсу – оплачується приймаючою стороною.

Не проґавте чудову можливість стати саме тою командою, яка представлятиме Україну у своїй категорії. Надсилайте ваші заявки на електронну адресу – roboticaukraine@gmail.com до 12.05.18.

Організаційний комітет розгляне всі заявки та обере найкращих! Основним критерієм при виборі команд стануть результати національного етапу WRO, що відбудеться на Х Всеукраїнському STEM-фестивалі ROBOTICA 2018 .

Результати буде оголошено – 15.05.18

Увага! Заявка повинна містити:

  • Назва команди.
  • П.І.Б тренера
  • П.І.Б та дати народження учасників
  • Контактний телефон для зворотного зв’язку

Детальна інформація за тел.:+38(096)967-89-07

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *