Роботи грають у футбол, штовхаються в сумо, влаштовують перегони та рятують світ – у Києві пройде фестиваль ROBOTICA

1-2 червня в Києві відбудеться сімейний фестиваль інновацій та сучасних технологій ROBOTICA. Тисячі дітей віком від 3 років зможуть зконструювати світ майбутнього.

У 19 павільйоні київського ВДНГ на гостей чекають віртуальна реальність, батли роботів, робоперегони, робофутбол та, навіть, битва дронів.

У програмі фестивалю, який цього року пройде в Україні вже в 11-й раз, національний відбір на Всесвітню олімпіаду World Robot Olympiad (WRO) – одну з найбільших олімпіад світу з робототехніки. За право представляти Україну змагатимуться 2 500 юних винахідників. Цього року тема – SMART Cities (Розумні міста). Конкурсанти збудують понад 600 роботів, які у майбутньому зможуть створювати розумний транспорт, змінювати енергосистеми міста, прокладати розумні мережі та шукати альтернативні джерела енергії. У програмі фестивалю також архітектурний конкурс, майстер-класи від організатора проекту STEM-школи INVENTOR та виставка-конкурс творчих робіт з LEGO, у якому може взяти участь будь-яка дитина, для цього потрібно заповнити форму за посиланням http://bit.ly/robotica-contest

«Гасло цьогорічного фестивалю Future Now, — розповідає засновниця ROBOTICA Оксана Стоєцька. — Адже тут можна вже сьогодні зазирнути в майбутнє, побачити, що на нас чекає за декілька років. А головне – переконатися, які талановиті в Україні діти! Щороку до нас приїздить понад 15 000 дітей з усієї країни – є учасники від 3 до 15 років, є юнацтво від 15 до 25, вчителі, науковці, архітектори, студенти, що навчаються в галузі  нано-,  біо-, IT технологій. Подивитися, як вони створюють майбутнє прямо зараз – означає пережити надзвичайні емоції і повірити, що в України все буде добре».

Всеукраїнський STEM-фестиваль освітніх інновацій та сучасних технологій ROBOTICA,

Київ, 1-2 червня, ВДНГ, 19 павільйон (територія Кураж Базар).

Ідейний організатор фестивалю: STEM-школа INVENTOR

Інноваційний партнер фестивалю: LENOVO, Windows 10

Партнери фестивалю: LEGO, Будинок іграшок.

Більше про фестиваль можна дізнатися на сайті www.robotica.in.ua

 

2 Коментарів “Роботи грають у футбол, штовхаються в сумо, влаштовують перегони та рятують світ – у Києві пройде фестиваль ROBOTICA

  1. Добрий день! вже відбулась Олімпіада 1-2 червня 2019 року. є якась інформація? відео? результати?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *