Логістика

Логістика 

  1. Поле змагань складається з двох ігрових зон – ліву і праву – на яких змагаються два учасника одночасно. Ігрові зони огороджені одна від одної елементами рельєфу та зонами збору. Зони збору помічені зеленими квадратами, а зони рельєфу – білими. Роботи мають стартувати з відповідних зон старту та фінішу, що позначені перехрестями чорних ліній, забрати бочки зі станцій видачі (зони станцій видачі помічені сірими прямокутниками), розвести ці бочки до зон збору та фінішувати у зонах старту та фінішу своєї ігрової зони.

  1. Впродовж турніру рельєф ігрових зон може бути двох типів – тунель або кар’єр, але в межах однієї залікової спроби має бути ідентичним в обох ігрових зонах.

  1. Щоб отримати бочку, робот має натиснути кнопку вивільнення бочки на станції видачі в горизонтальному напрямі. Станція видачі тримає бочку на висоті 17 отворів. Кнопка вивільнення бочки розташована на висоті 7 отворів, має ширину 2 отвори та висоту 3 отвори.

  1. Вивантаження бочок з робота в зону збору має проходити лише за умови, що в цей момент робот має торкатися лише зони старту та фінішу.
  2. Кожна з чотирьох бочок, що тримають станції видачі однієї ігрової зони, має свій кольоровий маркер: зелений, жовтий, червоний, синій.

Бочки в станціях видачі в залежності від кольору маркеру розташовуються на полі так, як показано на малюнку, і положення їх буде незмінним впродовж всього турніру.

  1. По закінченню залікової спроби підраховуються бали в залежності від кількості бочок і їх кольорових маркерів (з чиєї станції було завезено бочки не залежить):
  • за бочку з зеленим маркером, що знаходиться всередині огорожі своєї зони збору нараховується 5 балів;
  • за бочку з або синім, або червоним, або жовтим маркером, що знаходиться всередині огорожі своєї зони збору нараховується 20 балів;
  • за бочки з маркерами усіх чотирьох кольорів, що знаходяться всередині огорожі зони збору супротивника нараховуються 40 балів;
  • за бочку з маркером будь-якого кольору, що знаходиться ззовні огорож зон збору бали не нараховуються.