Фестиваль FIRST LEGO League Junior: реєстрація

1-2 червня, у рамках щорічного фестивалю ROBOTICA буде проведено фестиваль FIRST LEGO League Junior!

ROBOTICA – це масштабний фестиваль та визначна подія в сфері техніки, науки та освіти, яка щорічно об’єднує тисячі дітей.

FIRST LEGO League Junior це міжнародна программа для дітей 6-10 років. Її мета –  надихнути дітей початкової школи вивчати інженерію, науку, технологію, математику а також долучатись до вирішення актуальних світових питань за допомогою улюбленої іграшки всіх дітлахів – конструктора LEGO! На початку навчального року команди дізнаються тему сезону над якою вони і працюють протягом декількох місяців. Тема сезону завжди являється актуальною та глобальною світовою проблемою, яку діти досліджують та придумують шляхи покращення цієї ситуації. В сезоні 2018-2019 тема сезону – «Місія: Місяць».

До участі в категорії FIRST LEGO League Junior на фестивалі ROBOTICA 2019 запрошуються:

  1. Команди зі шкіл, які отримали Грант від Благодійного Фонду LEGO Foundation
  2. Команди з STEM-школа «Inventor»

Для цього необхідно зареєструвати команду (за посиланням: https://goo.gl/forms/hKpi9AyG9TbmzvXK2 )  та після підтвердження сплатити організаційний внесок.

Організаційний внесок складає 600 грн.

Якщо у вас є запитання чи ви бажаєте дізнатися більше інформації про FIRST LEGO League Junior – пишіть на електронну скриньку: event.org.fll@gmail.com