Фестиваль FIRST LEGO League Junior: реєстрація

6 травня, у рамках щорічного фестивалю ROBOTICA буде проведено другий фестиваль FIRST LEGO League Junior!

ROBOTICA – це масштабний фестиваль та визначна подія в сфері техніки, науки та освіти, яка щорічно об’єднує тисячі дітей.

FIRST LEGO League Junior це міжнародна программа для дітей 6-10 років. Її мета –  надихнути дітей початкової школи вивчати інженерію, науку, технологію, математику а також долучатись до вирішення актуальних світових питань за допомогою улюбленої іграшки всіх дітлахів – конструктора LEGO! На початку навчального року команди дізнаються тему сезону над якою вони і працюють протягом декількох місяців. Тема сезону завжди являється актуальною та глобальною світовою проблемою, яку діти досліджують та придумують шляхи покращення цієї ситуації. В сезоні 2016-2017 тема сезону – «Друзі тварин».

До участі в категорії FIRST LEGO League Junior на фестивалі ROBOTICA 2017 запрошуються:

  1. Команди зі шкіл, які отримали Грант від Благодійного ФондуLEGO Foundation
  2. Команди з Технічної Студії «Винахідник»

Для цього необхідно зареєструвати команду (за посиланням або заповнивши форму нижче) до 3го квітня 2017 та після підтвердження сплатити організаційний внесок.

Організаційний внесок складає 300 грн, і оплата повинна бути здійснена до 7 квітня 2017.

Якщо у вас є запитання чи ви бажаєте дізнатися більше інформації про FIRST LEGO League Junior – пишить на електронну скриньку: org.fll.in.ua@gmail.com