Виставка Проектів FIRST LEGO League

Програма FIRST LEGO League створена для дітей 9-16 років двома міжнародними компаніями – FIRST та LEGO Group. Її мета –  надихнути дітей вивчати науку, технологію, математику а також долучатись до вирішення актуальних світових питань за допомогою їхньої улюбленої іграшки – конструктора LEGO.

Трьома ключовими аспектами програми є робототехнікадослідження та лідерство.

Використовуючи набори LEGO Mindstorms, кожна команда проектує, конструює та програмує повністю автономного робота для змагання на спеціальному полі. Також діти досліджують тему поточного року, обирають актуальну проблему світового значення та придумують інноваційне рішення.

Щороку сезон FIRST LEGO League починається на початку літа, коли всі команди реєструються і дізнаються Тему Сезону, над якою вони будуть працювати протягом навчального року. Вона завжди пов’язана з актуальною світовою проблемою, тож у дітей є унікальна можливість дізнатися що трапляється в світі та долучитися до його покращення. Тема минулого року була присвячена вивченню взаємодії між людиною і тваринами та мала назву «Пліч-о-пліч з Тваринами». В цьому сезоні тема FIRST LEGO League присвячена вивченню води, її властивостей та дивовижного світу водних ресурсів.


 

 

 

 

 

 

 

 

Цього року на фестивалі ROBOTICA 2018 будуть представлені деякі проекти FIRST LEGO League. Ви зможете ознайомитися з інноваційними рішеннями команд та задати свої питання. Детальніше ознайомитися з програмою ви можете за посиланням: http://firstlegoleague.org.ua/