Запрошуємо на Всеукраїнський фестиваль робототехніки – ROBOTICA!

robofest

Фестиваль ROBOTICA

Робототехнічний Фестиваль ROBOTICA — це наймасштабніша подія у сфері науки, техніки і освіти. Щороку фестиваль збрає більше 500 талановитих, творчих, ерудованих дітей зі всієї України, які демонструють свої вміння у сфері роботобудування, інженерії і архітектури. Більше 30000 гостей приєднуються до свята, яке, як завжди проходить під гаслом «Роботи, творчість, майбутнє».robotica
Традиційно Фестиваль ROBOTICA проходить щороку навесні і включає в себе наступні активності:

  1. Фестиваль Junior FLL (для дітей 6-9 років).
  2. Презентація найкращих проектів FLL та показові заїзди Гри роботів.
  3. Всеукраїнський відбірний етап олімпіади WRO.
  4. Змагання у Підготовчій категорії Всеукраїнської олімпіади з робототехніки за правилами змагань Сумо та Слалом.
  5. Всеукраїнський дитячий архітектурний конкурс.
  6. Виставка-конкурс творчих моделей з LEGO.
  7. Майстер-класи від Технічної студії “Винахідник”.
  8. Ігрові та розважальні зони від наших партнерів.
  9. Море LEGO!!!

Фестиваль Junior FLL

Презентація дитячих проектів, де діти 6-9 років демонстрюуть своє бачення у вирішенні Глобальних проблем. Тема цьогорічного сезону Junior FLL: “Сміття – прихований скарб”.

Програма Junior FIRST LEGO League  cтворена для того, щоб діти познайомились зі STEM-освітою за допомогою інструмента, який вони всі знають і люблять – конструктора LEGO.

jfll

Детальніше

 


Презентація найкращих проектів FLL
та показові заїзди Гри роботів

Презентація проектів, де діти 10-16 років демонструють своє бачення у вирішенні Глобальних проблем. Тема поточного сезону FLL: “Сміття – це прихований скарб”. Учасники також здійснюватимуть показові заїзди Гри роботів.
FIRST LEGO League (FLL®) є міжнародною дослідницько-орієнтованою програмою, що спрямована на навчання дітей віком від 9 до 16 років науці, технології та командній роботі.

fll

Детальніше

 


Всеукраїнський відбірний етап олімпіади WRO

Всеукраїнський відбірний етап олімпіади WRO(World Robotic Olimpiad) щорічно збирає більше 100 команд юних робототехніків зі всієї України. Діти конструюють і програмують складних роботів, які виконують на спеціальному полі складні завдання. Кожного року переможці представляють Україну на World Robotic Olimpiad.

unor

Детальніше

 


Змагання у Підготовчій категорії Всеукраїнської олімпіади з робототехніки
за правилами змагань Сумо та Слалом

Якщо ви щойно придбали свого першого робота, і бажаєте брати участь у змаганнях, пропонуємо звернути увагу на змагання Підготовчої категорії, а саме: Сумо, що передбачає створення робота для виштовхування супротивника за межі рингу і Слалом, в яких потрібно побудувати робота, який найшвидше проходить трасу, позначену чорною лінією.

sumo

Детальніше

 


Всеукраїнський дитячий архітектурний конкурс

У 2012 році, в рамках програми Care for Education (Сприяння освіті) від благодійного фонду LEGO Foundation стартував архітектурний конкурс по побудові кращої моделі футбольного стадіону з кубиків LEGO розміром 1,5х2 метри. Готові моделі стадіонів були представлені на фестивалі робототехніки ROBOTICA 2012. З того часу, учасники архітектурного конкурсу щороку створюють та демонструють свої архітектурні витвори усім відвідувачам фестивалю. Тема цьогорічного конкурсу: “Тематичний парк”.

arhitecturny

Детальніше

 


Виставка-конкурс творчих моделей з LEGO

Щорічно, в рамках фестивалю ROBOTICA проходить виставка-конкурс LEGO-творчості, де всі бажаючі демонструють свої LEGO-моделі, побудовані не за інструкцією, а створені за власною фантазією! Якщо у вас або вашої дитини є LEGO – спробуйте власні сили у креативному конструюванні і вигравайте цінні призи!tvorchist

Детальніше

 


Майстер-класи від Технічної студії “Винахідник”

Партнер фестивалю – Технічна студія “Винахідник” – на кожному фестивалі проводить захоплюючі майстер-класи для дітей віком від 3 до 16 років, а також демонструє нові напрямки та курси для навчання і всебічного розвитку дітей за конструкторами LEGO Education.

wedo

Детальніше

 


Ігрові та розважальні зони від наших партнерів

Щофестивалю, наші партнери проводять різноманітні розважальні заходи для маленьких відвідувачів:)

rozvagy

Детальніше

 


 

Море LEGO!

У вас є прекрасна можливість зробити свій конструктоський внесок у побудову мегамоделі фестивалю. На минулих фестивалях це були: слово Robtica, прапор та мапа України.

mapa

Детальніше