Олімпійський табір WRO

Чудова новина!

Відкриваємо набір у Олімпійський табір World Robot Olympiad*!

Олімпійський табір World Robot Olympiad  – це гарна можливість якісно та із задоволенням поринути у підготовку до Міжнародного етапу World Robot Olympiad в Угорщині, отримати яскраві емоції та набратись досвіду.

Освітня програма табору включає:

–  Уроки розмовної англійської мови. А також детальний розбір правил англійською.
– Лекції  з досвідченими робототехніками. Лайфхаки з конструювання та програмування.
– Зустрічі з кваліфікованим психологом, розвиток командного духу та особистісних якостей.

Проживання: Табір знаходиться у Дитячому позаміському закладі оздоровлення та відпочинку «Пуща Водиця». м. Київ, вул. Юнкерова 76. Це сучасний оздоровчий комплекс з розвиненою інфраструктурою, зручними та комфортабельними корпусами, що знаходиться у найпривабливішому та найчистішому місці Київської області – в місті Пуща водиця.

Харчування: В таборі 5-разове корисне харчування, узгоджене зі стандартами МОЗ України. Наявність особливостей в стані здоров’я обов’язково враховуються. Питна вода – у вільному доступі.

Медичне обслуговування: На території табору є медичний кабінет з лікарем та медсестрою, укомплектований необхідним медичним устаткування і медикаментами. Медичне обслуговування – цілодобове.

Дати проведення: 16-29 червня 2019 року.

Всі подробиці за посиланням.

З будь-яких питань:

Тел: 0969678907, 0937531963

Е-mail: b.taranenko@ies.org.ua

(Тараненко Богдана)

 

* Переможці Національного етапу World Robot Olympiad в рамках STEM-фестивалю Robotica 2019, які будуть представляти Україну на міжнародній арені, в пріоритеті на набір до табору.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *